Brasserie

Bebek Baylan…

Baylan kültürüne yakışan şıklık ve kalitede sadece 60 kişi kapasiteli sıradaşı Bebek mağazası, özel hazırlanan öğle ve akşam menüsü, geleneksel ve Fransız kahvaltısı, farklı yiyecek sunumları, sofistike detayları ve incelikli servis anlayışıyla benzer mekanlardan ayrılıyor.

Konsept menüsüyle iştah kabartırken kullanılan gümüş çatal-bıçak setlerinden Limoges porselenlere, masa örtülerinden yiyecek sunumuna kadar her detay ile misafirlerine sonsuz özen gösteriyor.

Galataport Baylan… 

Şehir kültürünün köklü bir parçası olan Baylan geleneğinin şıklığı ve kalitesiyle bu mekân, içerisinde yalnızca size özel mutlulukların keşfini saklıyor. İki kattan oluşan Baylan Galataport’un üst katı, brassarie olarak hizmet veriyor.

90 kişilik kapasitesi ve keyifli terasının yanı sıra, geniş fine dining, kahvaltı ve öğle yemeği menüsüyle brassarie bölümü, geçireceğiniz her dakikayı benzersiz kılıyor.

 
​Baylan Bebek ve Baylan Galataport menüleri ise üç Michelin yıldızı sahibi ünlü Fransız Şef Alain Ducasse’ın sahibi olduğu aşçılık okulunda, Alain Ducasse ve ekibinin reçeteleriyle oluşturuldu. Türk damak zevkini Avrupa kalitesiyle bir araya getiren değişik yiyeceklere imza atan Baylan ekibi misafirlerini şaşırtacak yiyecekler hazırlamaya devam ediyor.

Bebek Baylan’ın mutfak şefi Tim Briggs misafirlerine mesajı;
“Tek isteğimiz; misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmeleri. Baylan’da misafirlerimizin keyif almalarını ve kendilerini mükemmel hissetmelerini arzu ediyoruz. Bizim için kalite çok önemli. Menümüzde, taze ve yöresel ürünler kullanıyoruz. Bütün yemeklerimizin standartların dışında olmasını ve özel tatlar içirmesini istiyoruz.”